Hemen Ara 0212 422 60 76
Klima Tamir Bakım Servisi

Klima Servisi

Klimanız çalışmıyorsa, doğru teşhis ve tamir için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Klima tamiri genellikle karmaşık bir iş olduğundan, doğru teşhis ve tamir için uzman bir teknisyenin yardımını almak önemlidir. Ayrıca, düzenli bakım ve temizlik işlemlerini ihmal etmemek, klimanın verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için önemlidir.


Klima Montajı

Evinizdeki havayı değiştirecek olan klimaların bakım ve montaj aşaması da aynı derecede önemli bir olaydır. Doğru yapılan bir klima montajı ve her yıl düzenli bakım, cihazın daha uzun yıllar çalışmasına izin verecek ve cihazın çalışma prensibini doğrudan etkileyecektir.

Bakımı yapılmayan ve temizlenmeyen herhangi bir klima tehlikeli bakteriler üretir. Kötü esen hava ile hastalıklara neden olan sağlık sorunlarını yüzeye çıkarır. Klimalardaki bakterilerin neden olduğu hastalıklar çok tehlikeli olabilir.

Klimanın kurulumunun belirlenmesinde birçok önemli faktör rol oynamaktadır. Klima yanlış takıldığında klimanın verimi düşer. Klimanın montajı alanında eğitim almış profesyonel teknik servis ekibimiz tarafından garanti kapsamında yapılmaktadır.

Düşük enerji tüketimi ile yüksek verim elde etmek için klima servisi alırken klimanızı tamir ettirin.


Klima Bakımı

Klimaların daha verimli çalışması ve daha az enerji harcaması için klima bakımı önemlidir. Klima serpantin petekleri düzenli olarak dekontamine edilmediğinde, petekler arasında biriken toz birikintileri klimanın verimli çalışmasını engeller. Kışın esen yaz aylarında soğuk hava ve sıcak hava üfleme petekler temizlenir, çünkü kaçınılmalıdır. Peteklerde biriken toz birikintileri odanın her tarafına yayılabilir ve ayrıca Evde yaşayan insanların sağlığına zarar verebilir. Klimada biriken toz nedeniyle, klima ayarlanan ısı seviyesinde çalışmak için daha fazla enerji harcar. Bu, ay sonunda ödenmesi gereken elektrik faturalarına yansıtılır.


Klima Arızası

Klimaların daha iyi çalışabilmesi için, gerekli verimi elde etmek için, klima arıza nedenleri için ve servis hizmeti almak için hizmet veren firmalardan yardım alabilirsiniz. Klimacıyız.com klimanın bakımı ve montajı ile uğraşan güvenilir firmalardan biridir. Şirket, birçok farklı markanın klimalarının onarımı, bakımı ve montajı ile uğraşmaktadır. Klimalarla ilgili her türlü işlem için firmanın deneyimli personeli ile iletişime geçebilir ve gerekli işlemleri kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

Uzmanların, kurulduklarında elektrikli cihazların bakım ve montajını yapmaları önemlidir. Alanında uzman olmayan kişiler üzerinde yapacağınız bakım işlemi sonucunda klimanız kullanılamaz hale gelebilir. Bu nedenle klimacıyız.com şirketin personeline kolayca güvenebilir ve klimayı bakımını sağlayabilirsiniz.


Aura Klima Servisi Baymak Klima Servisi Beko Klima Servisi Carrier Klima Servisi Fujitherma Klima Servisi Daikin Klima Servisi Electra Klima Servisi Fujitsu Klima Servisi General Klima Servisi Gree Klima Servisi Goodman Klima Servisi Haier Klima Servisi Hicon Klima Servisi Highlife Klima Servisi Hitachi Klima Servisi LG Klima Servisi Midea Klima Servisi Mitsubishi Klima Servisi Airfel Klima Servisi Rubenis Klima Servisi Samsung Klima Servisi Sigma Klima Servisi Sanyo Klima Servisi Rota Klima Servisi Tronic Klima Servisi Toshiba Klima Servisi Fujiplus Klima Servisi Vestel Klima Servisi York Klima Servisi İstanbul Klima Servisi