Fujiplus Klima Servisi

Tıkla Ara - 0212 422 60 76

İlçe Seçimi Yapın

Fujiplus klimanızın arıza yaşaması durumunda bir an önce uzman onarım hizmeti almanız önemlidir. Arızalı bir klimanın rahatsızlığını anlıyoruz ve sorunu teşhis etmek ve gerekli onarımları yapmak için hızlı bir şekilde çalışıyoruz. Amacımız, eviniz veya işiniz için kesinti süresini en aza indirmek ve sisteminizin sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlamaktır. Fujiplus klima servisi tüm hizmetlerimizde servis ücreti fiyatlarımız uygun ve kalitemiz olağanüstü, bu da bizi tüm klima bakım tamir ihtiyaçlarınız için en iyi seçim haline getiriyor.

Fujiplus Klima Servisi

Hizmetlerimiz

Tamir Hizmetleri

Klimanızın performansında bir düşüş mü fark ettiniz? Yoksa beklenmedik bir arıza mı yaşanıyor? Profesyonel tamir ekibimiz, en gelişmiş diagnostik araçlarını kullanarak sorunu hızla tespit eder ve en etkili çözümü sunar. Her türlü Fujiplus klima modeline özel servis sağlamaktayız, böylece güvenle ve rahatça yaşam alanlarınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Bakım Hizmetleri

Düzenli bakım, klimalarınızın ömrünü uzatır ve ani arızaların önüne geçer. Bakım servisimiz, filtre değişiminden soğutucu gaz seviyelerinin kontrolüne, elektrik bağlantılarının sağlamlığından iç ve dış ünitelerin genel durum kontrolüne kadar geniş bir yelpazede hizmet sunar. Bu sayede klimalarınız her daim en yüksek verimlilikte çalışır.

Acil Servis

Klimanızın en sıcak günlerde veya en soğuk gecelerde arızalanması herkesin kabusudur. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda, acil servis ekibimiz hızlı bir şekilde harekete geçer ve ihtiyacınız olan hizmeti mümkün olan en kısa sürede sağlar. 7/24 acil durum desteğimizle, her zaman güvendesiniz.

Yıllık Bakım Paketleri

Yıllık bakım paketlerimiz, klimalarınızın düzenli olarak kontrol edilmesini ve yıl boyunca optimum performansta çalışmasını sağlar. Bu paketler, farklı ihtiyaç ve bütçelere göre özelleştirilebilir, böylece her zaman en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

Neden Fujiplus Klima Servisi?

Uzman teknik ekibimiz, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışımız, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız, kaliteli yedek parça garantimiz ve şeffaf fiyatlandırma politikamız ile Fujiplus Klima Servisi olarak amacımız, sizlere en kaliteli hizmeti sunarak yaşam alanlarınızı her daim konforlu tutmaktır.

Sık Sorulan Sorular (SSS)

Fujiplus klimalarım için ne sıklıkta bakım yaptırmalıyım?

Genel olarak, yılda en az bir kez profesyonel bakım önerilir, ancak kullanım sıklığına bağlı olarak bu süre daha kısa olabilir.


İletişim ve Randevu

Fujiplus Klima Servisi'ne ulaşmak çok kolay. Aşağıdaki yöntemlerle bizimle iletişime geçebilir ve randevunuzu kolayca alabilirsiniz:

  • Telefon: 0212 422 60 76 - 0850 471 10 75
  • WhatsAPP: 0850 471 01 68
  • Online Randevu Formu: Web sitemizde yer alan formu doldurun.
  • Adresimiz: Merkez, 34300 İstanbul, Türkiye